Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Çepeçevre H.Birthday Karışık Basklı Balon (100lük) Parti Beta
Stok Kodu : GZM006254 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Balonlar geçmişten beri hayatın her döneminde popüleritesini korumuş ve çok sevilmiştir. Özellikle de çocukların çok beğendiği bu balonlar doğum günü partilerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Çok farklı renk ve tasarımlarla göz dolduran balonlar çeşitli baskılarla da zenginleştirilerek piyasaya sunulmaktadır. Herkesin zevk ve beğenilerine göre balon bulabileceği sitemizde satışa sunulan Çepeçevre H.Birthday Karışık Basklı Balon (100lük) hem çocukların hem de ailelerin beğenisini toplamaktadır. 

Kişi sağlığını kötü etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmayan bu balonlar çok üstün bir baskı kalitesiyle üretilmiştir. Sağlam yapısının yanı sıra oldukça uygun fiyatlarla satışta olan Çepeçevre H.Birthday Karışık Basklı Balon (100lük) hem sizlerin hem de sevdiklerinizin yüzlerindeki gülümsemeleri kahkahalara çevirmekte çok ustadır.

Satın alındıktan sonra sahiplerine ulaşan balonlar şişirilmemiş bir halde ve paket içerisinde satılmaktadır. Balonları şişirme şekli kişilerin inisiyatifine bırakılmış. Normal hava ile şişirilerek klasik şişme balon olarak veya AVM ? lerdeki baloncularda bulunabilecek helyum gazı ile şişirilerek uçan balon şeklinde kullanılabilmektedir.