Elektronik Roma Kandilleri

Bu roma kandillerine özel olarak tasarlanmış ve tamamen yeni nesil teknoloji ürünü olan elektronik roma kandili modeli yaygın bir şekilde kullanılıyor

Elektronik Roma Kandilleri Bu roma kandillerine özel olarak tasarlanmış ve tamamen yeni nesil teknoloji ürünü olan elektronik roma kandili modeli yaygın bir şekilde kullanılıyor
KATEGORİLER
HABERLER
Elektronik Roma Kandili
Teknolojinin hayatımız içerisinde almış olduğu rol ile birlikte artık pek çok farklı alanda olduğu gibi havai fişek gösterilerinde de en etkin şekilde teknolojinin sunmakta olduğu fırsatlardan yararlanılıyor. Özellikle de havai fişek gösterilerinde koreografilerin çok daha özgün ve çok daha farklı olmasına ve çok daha zengin bir renk çeşitliliğinin yaratılabilmesine olanak sağlıyor.
 
Günümüz modern teknolojisi ile birlikte artık havai fişek gösterilerinde kullanılmak üzere roma kandilleri bulunuyor. Bu roma kandillerine özel olarak tasarlanmış ve tamamen yeni nesil teknoloji ürünü olan elektronik roma kandili modeli yaygın bir şekilde kullanılıyor. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan bu 1.5 inçlik elektronik tek atar roma kandilinde ortalama olarak çıkış yüksekliği 35 metreye ulaşıyor.
 
Yalnızca ses efekti yaparak, gökyüzünde patlamayan bu model, son yıllarda havai fişek gösterilerinin vazgeçilemez parçaları arasında bulunuyor. Sadece açık alanlarda ve insanlardan uzak noktalarda ateşlenmesi gereken bu ürünün, 18 yaş sınırı bulunuyor. Fitilin ateşlenmesinden sonra uzaklaşılması gerekiyor.
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım & Yazılım: Webhox
SSL Sertifikası