Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Ramazan Topu 3 İnç Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM005308 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

Ramazan Topları

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 20 Adet
 

Ses Bombası

Ramazan aylarının bir geleneği olan Ramazan topu atılmasında en yeni teknoloji ürünü olan Ramazan topu 3 inç değerindeki Ramazan toplarının gökyüzüne gönderilebilmesine olanak sağlamaktadır. Sadece ses efekti yamakta olan bu ürün ile çok eski dönemlere dayanan bu geleneğin devam ettirilebilmesi sağlanabilmektedir.

Bu ürünün plastik kısmının yerin içerisine 15 santim kadar gömülmesi son derece büyük bir önem arz ediyor. 18 yaş kullanım sınırı bulunan bu ürünün kesinlikle sadece açık alanlarda kullanılması gerekmektedir. İnsanlardan ve yanıcı maddelerden uzak noktalarda ateşlenmesi de kesinlikle dikkat edilmesi gereken önemli güvenlik noktalarından birisidir.

Fitilinin ateşlenmesi sırasında bu ürünün üzerine doğru vücudun herhangi bir noktasının gelmemesine dikkat edilmesi ve aynı zamanda da fitilinin yanmasından hemen sonra yanından hızlı adımlar ile uzaklaşılması son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi halinde son derece güvenli bir şekilde ortalama olarak 60 ila 70 metre kadar yüksekliğe ulaşacak şekilde 3 inçlik Ramazan topunun gökyüzüne pratik şekilde gönderilebilmesi sağlanabilmektedir.