Pirate Bayrak Set

Çılgınca partiler düzenlemek ve bu partilerde yer almak herkesin hayalidir veya küçük bir çocuğunuz var ise doğum gününde güzel bir gün geçirmesi için klasiğin dışında ilginç şeyler yapmak isteriz.

Pirate Bayrak Set Çılgınca partiler düzenlemek ve bu partilerde yer almak herkesin hayalidir veya küçük bir çocuğunuz var ise doğum gününde güzel bir gün geçirmesi için klasiğin dışında ilginç şeyler yapmak isteriz.
  • Pirate Bayrak Set
Pirate Bayrak Set
Ürün Kodu : GZM011945 Marka : Parti Beta KDV Hariç : 11.44 TL KDV Dahil : 13.50 TL
Aynı Gün Kargo
Adet
ÜRÜN BİLGİLERİ 
Ürün fiyatı 1 paket için geçerlidir.
Paket İçindeki Adet : 1 Adet
2,3 Metre Uzunluğundadır
Lisanslı Üründür.
 
Çılgınca partiler düzenlemek ve bu partilerde yer almak herkesin hayalidir veya küçük bir çocuğunuz var ise doğum gününde güzel bir gün geçirmesi için klasiğin dışında ilginç şeyler yapmak isteriz. Çocuklarımızın ilgisini çekecek güzel atmosfer yaratacak süsler alarak onları mutlu etmek istiyorsanız pirate bayrak seti tamda düşündüğünüz ürün.

Her küçük yaştaki çocuğun isteği bir korsan filminin içinde olup maceralara atılarak sınırsız eğlenmektir. Düzenleyeceğiz partide veya çocuğunuzun oda dekorasyonunda kullanabileceğiz sempatik bir üründür. Onları bu küçük ürünle uygun fiyatla mutlu edebilirsiniz. Doğum günü gibi bir özel gününde korsan konsepti ile içeriyi süsleyerek çocuklarınızın seveceği bir ortam yaratabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek ve mutlu edecek bu üründür. Bunun yanı sıra orta yaştaki insanların stres atmak için düzenlediği partilerde konsept korsan kıyafeti belirlenerek içeriye bayraklar asılarak ortama ayak sağlanabilir. Uygun fiyata muhteşem şeyler yaratmak sizin elinizdedir sadece hayal gücünüzü kullanarak istediğinizi planlamak. Bir hafta sonu korsan konseptli bir parti için hazırsanız ve ortama birazda hava katmak isterseniz bu ürün tam sizin için.
Güvenlik Kodu
Ürün hakkında yorum bulunamadı.
Yeni yasal düzenleme gereği bu ürün için taksit uygulanamamaktadır.
Tavsiye Edilen Ürünler
Pirates Pipet 6.50 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirate Parti Davetiyesi ve Zarf 12.50 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirates Pipet 6.50 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirate Parti Davetiyesi ve Zarf 12.50 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirate Bayrak Set 13.50 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirates Kapı Banner 11.70 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Pirate Happy Birthday Set 14.00 TL
KDV Dahil
Pirate Bayrak Set
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası