Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Transformers Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM011992 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Kağıt peçeler renklendi ve artık çok güzel hale geldi. Sizler de sıradanlıktan sıkılanlardan mısınız? İşte size mükemmel bir çözüm. Transformers Kağıt Peçete ile hem sizler hem de çocuklarınız çok eğlenecek. Bu peçelerin harika baskı kalitesi oldukça dikkat çekiciyken bir yandan da diğer peçetelere göre daha sağlam yapısının olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. 

Kadınlar mutfaklarında kullanmak için Transformers Kağıt Peçete ürününü çok tercih ederken çocuklar da bu peçeteleri bir kere kullandığında bir daha vazgeçemeyecekler. Onlar için rengarenk ve sevdikleri çizgi film karakterleriyle süslenmiş peçeteleri kullanmak çok ilgi çekici olacak. Masaya oturtmakta zorlandığınız çocuklarınızı bu peçeteler sayesinde yemek yemeye ikna edebilir ve sizinle birlikte oturmalarını sağlayabilirsiniz.

Islandığında ya da kuru halinde kişi sağlığını kötü yönde etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmayan bu peçeteler çabuk dağılmamakla birlikte son derece kalitelidir. Böylelikle daha çok tercih edilmesinde bir etken olan bu özellikler ile Transformers Kağıt Peçete ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilir ve çocuklarınıza verebilirsiniz.