Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Winnie Alphabet Plastik Masa Örtüsü Parti Beta
Stok Kodu : GZM1045 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
 
Doğum günlerinde artık gençlerin isteklerine ve ilgi alanlarına göre birbirinden farklı ve özgün parti mekanları ortaya çıkarılabiliyor. Özellikle de belirli bir tema çerçevesinde birbirinden etkileyici parti mekanları hazırlanabiliyor. Bu konuda genç kız parti ürünleri sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Özellikle de kız çocuklarının doğum günleri için düzenlenecek partilerde her detayın Winnie karakteri temasında oluşturulabilmesi konusunda Winnie Alphabet ürünleri bulunuyor. Winnie Alphabet plastik masa örtüsü de bu konuda son derece fonksiyonel ürün olarak öne çıkıyor.

Pembe tonlarının ağırlığı ile kız çocuklarına hitap eden 120*180 cm ölçülerindeki bu ürün üzerinde Winnie The Pooh karakterlerinin kaliteli resimleri bulunuyor. Bu desenleri ile de parti mekanına son derece özel bir etki de bulunduğu gibi çocukların parti sırasında sevdikleri karakterlerden oluşan bir atmosferde eğlenceli zamanlar geçirebilmeleri sağlanabilmektedir.

Plastik yapısı ile de çocukların parti sırasında çok daha rahat bir şekilde pasta ve diğer ürünleri yiyebilmeleri de sağlanabildiğinden son yıllarda kızların doğu günü partilerinde çok sık ve yoğun bir şekilde kullanılan parti ürünlerinden birisidir.