Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Princess Plastik Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM005532 KDV Hariç : 25.00 TRY KDV Dahil : 30.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
30.00 TRY Adet
 
Plastik ürünler doğum günü partilerinde son derece pratik bir şekilde içecek servislerinin yapılabilmesine yardımcı olmasıyla birlikte doğum günü partilerinde daha sık şekilde kullanılmaya başlandı. Bu şekilde doğum günü partilerinde sıklıkla kullanılmaya başlanan plastik bardaklarda parti temasına özel tasarımlar ve desenlerde kullanılmaya başlandı.

Genç kızların doğum günü partilerine özel tasarımlardaki desenli plastik bardak modeller genç kız parti ürünleri arasında yer alıyor. Son dönemlerde genç kızların en çok ilgi göstermekte oldukları karakterlerin başında gelen Princess Glamour deseni de plastik bardaklarda sıklıkla kullanılıyor. Özel tasarımıyla genç kızların doğum günü partilerinde çok daha kaliteli ve pratik bir şekilde içecek servislerinin yapılabilmesine yardımcı oluyor.

Princess Glamour plastik bardak modeli üzerindeki şirin ve ilgi çekici Princess Glamour deseninin yanı sıra dayanıklı yapısı ve 200 ml ölçüsü ile doğum günü partilerinde içecek servislerinin daha kolay ve daha kaliteli şekilde yapılmasını sağlaması nedeniyle genç kızların doğum günü partilerinde yaygın şekilde kullanılıyor. Deseniyle de doğum günü partisine Princess Glamour temasını en etkili şekilde yansıtıyor.