Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Dots & Stripes Happy Birthday Sarkıt - Dekorasyon Parti Beta
Stok Kodu : GZM005866 KDV Hariç : 20.83 TRY KDV Dahil : 25.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
25.00 TRY Adet
 
Bazı kağıt süsler sadece doğum günü partilerinde değil aynı zamanda da çocukların kendi odalarında etkileyici bir dekorasyon ortaya çıkartılabilmesi amacı ile de kullanılabiliyor. Çocukların en sevdiği renklerden oluşmasıyla da çocukların beğenisini kazanarak, odalarında tam istedikleri tarzda bir dekorasyonun oluşturulabilmesini sağlıyor.

Bu tarz kağıt süsleme ürünlerinden olan Dots & Stripes Happy Birthday sarkıt ? dekorasyon ürünü hem parti mekanında hem de çocukların odalarında kullanılabiliyor. 6 adet aşağıya doğru sarkıtı bulunan bu ürün üzerinde yer alan ipi ile çocukların odasının tavanına ya da partinin düzenlendiği mekanın yüksek bir noktasına kolaylıkla pratik bir şekilde asılabiliyor.

Hediye paketi, sepet ve daire süslemeleri ile şirin bir görünüme sahip olan bu ürün mor, mavi, yeşil, sarı ve kırmızı gibi son derece zengin bir renk çeşitliliğine sahiptir. Kullanıldığı mekana son derece etkileyici bir şirinlik kazandıran bu ürün, oldukça dayanıklı yapısı ile de çok uzun ömürlü bir üründür. Böylelik çok uzun zamanlar çocukların odalarında etkileyici bir görsellik kazandırabiliyor.