Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
9 Yaş Yıldızlı Çubuklu Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM004974 KDV Hariç : 8.33 TRY KDV Dahil : 10.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
10.00 TRY Adet
 
Doğum günü partilerine özel birbirinden farklı pek çok ürün grubu bulunuyor. Özellikle çocukların doğum günü partilerinin daha renkli ve daha özel bir atmosfere büründürülebilmesinde kullanılabilecek son derece zengin ürün modeli çeşitliliği bulunuyor. Bu zengin ürün çeşitliliği içerisinde doğum günü pastası üzerinde kullanılmakta olan mumlarda daha renkli ve daha özgün tasarım modelleri sunan mum grubu geliyor.

Bu ürün grubu içerisinde özellikle çocukların yaşına uygun tasarımı ile ön plana çıkmakta olan 9 yaş yıldızlı çubuklu mum modeli 9. yaşını kutlamakta olan çocukların doğum günü pastaları üzerinde üç adet çubuklu mum modelinin bulunması sağlanabiliyor. Bu üç çubuktan ikisi üzerinde dışı sarı ile kaplı içi kırmızı yıldız şeklinde mum bulunuyor.

Son çubuk üzerinde ise daha büyük bir mavi bir yıldız içerisinde pembe renkte 9 rakamı bulunuyor. Ayrıca üzerinde sarı, yeşil ve kırmızı olmak üzere farklı renklerden oluşan ufak yıldız süslemeleri de bulunuyor. Böylece 9. yaşını kutlayacak çocukların daha renkli bir doğum günü pastasına üflemesi sağlanabiliyor.