Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
12 İnç Sarı Nazar Boncuğu Baskılı Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM004188 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Eğlence dünyası balonları her ortamda kabul edebilecek bir platformlar silsilesi sağlıyor. Bu noktada pek çok organizasyonda çeşitli balonların bulunabilmesi ve kullanılması da imkanlı hale geliyor. Her baskılı balonun bir şekilde ilgi çektiği organizasyonlarda özel baskıların yer aldığı balonlar da kendilerine ayrı bir yer buluyorlar. Örneğin bu balonların arasında 12 İnç Sarı Nazar Boncuğu Baskılı Balon da yer alıyor.

Çocukların bayıldığı büyüklerin de görsel olarak beğendiği ve kalite yönünden takdir ettiği bir takım balonların ilk sıralarında sitemiz üzerinden de sipariş edilebilen 12 İnç Sarı Nazar Boncuğu Baskılı Balon ürünü geliyor. Bu balon sayesinde artık etkinlikleriniz çok daha renkli ve keyifli geçecektir.

Sadece çocuğunuzun sevinci için bile alınabilecek olan 12 İnç Sarı Nazar Boncuğu Baskılı Balon ürününü mekan süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Fiyat avantajı ve yüksek kalitesi ile kendini gösteren bu ürüne sahip olmak için hemen balonu renklerini baskılarını ve diğer detayları inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.