Taçlar

Farklı temalarda hazırlanan taç modelleri kız çocuklarının kafalarına en uygun ölçülerde, özellikle ilgisini çeken biçim ve karakter temalarında hazırlanıyor.

Taçlar Farklı temalarda hazırlanan taç modelleri kız çocuklarının kafalarına en uygun ölçülerde, özellikle ilgisini çeken biçim ve karakter temalarında hazırlanıyor.
Kelebek Taç Puantiyeli Kurdela 5.50 TL
KDV Dahil
Kelebek Taç Puantiyeli Kurdela
Kelebek Taç Simli Koyu Pembe 4.50 TL
KDV Dahil
Kelebek Taç Simli Koyu Pembe
Kelebek Taç Puantiyeli Kulak 6.00 TL
KDV Dahil
Kelebek Taç Puantiyeli Kulak
Kelebek Taç Simli Açık Pembe 4.50 TL
KDV Dahil
Kelebek Taç Simli Açık Pembe
Solucan-Uğur Böceği Taç 25.00 TL
KDV Dahil
Solucan-Uğur Böceği Taç
Çiçek Taç 4.50 TL
KDV Dahil
Çiçek Taç
Happy Birthday Külah Taç 5.00 TL
KDV Dahil
Happy Birthday Külah Taç
Happy Birthday Işıklı Pembe Taç 10.00 TL
KDV Dahil
Happy Birthday Işıklı Pembe Taç
Işıklı Kuş Pembe Taç 5.75 TL
KDV Dahil
Işıklı Kuş Pembe Taç
Taçlar
Doğum günlerinde veya çocuklar için özel olan diğer günlerde eğlenceli vakit geçirebilmelerine yardımcı olabileceğiniz pek çok parti ve eğlence ürün grubu bulunuyor. Bu ürün gruplarından olan taçlar birbirinden zengin seçenekleri ile özellikle de kız çocuklarının doğum günlerinde veya diğer özel günlerde eğlenceli vakitler geçirebilmeleri sağlanabiliyor. Farklı temalarda hazırlanan taç modelleri kız çocuklarının kafalarına en uygun ölçülerde hazırlanmasının yanı sıra özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken ve beğendiği biçim ve karakter temalarında hazırlanıyor. Bu neden ile de günümüzde son derece yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de kız çocuklarının sevdikleri renkler olan kırmızı, pembe ve mor tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı kelebek modelli taçların kız çocuklarının eğlenceli zamanlar geçirebilmelerinde doğrudan etkileri bulunuyor. Kaliteli ve dayanıklı olan bu ürünler ile kız çocukları çok daha keyifli zamanlar geçirebiliyor. Bunun dışında da saçlarını toplayabilmelerinde oldukça yardımcı olması ile son derece pratik ve kullanışlı ürün grupları olarak yaygın olarak kullanılmaya başlandı.
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım & Yazılım: Webhox
SSL Sertifikası