Sis Bombaları

Sis bombaları ateşlendikten sonra bulundukları bölgeyi sis dumanı ile kaplayarak, son derece eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebilmeye yardımcı oluyor.

Sis Bombaları Sis bombaları ateşlendikten sonra bulundukları bölgeyi sis dumanı ile kaplayarak, son derece eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebilmeye yardımcı oluyor.
Sarı Sis (Grşm) 35.00 TL
KDV Dahil
Sarı Sis (Grşm)
Yeşil Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Yeşil Sis
Mavi Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Mavi Sis
Sarı Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Sarı Sis
Beyaz Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Beyaz Sis
Turuncu Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Turuncu Sis
Kırmızı Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Kırmızı Sis
Mor Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Mor Sis
Kırmızı Sis (Grşm) 20.00 TL
KDV Dahil
Kırmızı Sis (Grşm)
Mavi Sis (Grşm) 20.00 TL
KDV Dahil
Mavi Sis (Grşm)
Yeşil Sis (Grşm) 35.00 TL
KDV Dahil
Yeşil Sis (Grşm)
Beyaz Sis (Grşm) 20.00 TL
KDV Dahil
Beyaz Sis (Grşm)
Beyaz Sis 35.00 TL
KDV Dahil
Beyaz Sis
Sis Bombaları
Açık alanlarda farklı renkler ile ortalığın sis ile kaplanmasını sağlayan sis bombaları özellikle kutlamaların en büyük eğlence araçlarından birisi olarak öne çıkıyor. Son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde kullanılmakta olan sis bombalarında çok zengin bir renk çeşitliliği bulunuyor. Sis bombaları ateşlendikten sonra bulundukları bölgeyi sis dumanı ile kaplayarak, son derece eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebilmeye yardımcı oluyor. Kutlamalarda, özel organizasyonlarda ve partilerde son derece şık görsel şölenlerin oluşturulabilmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden de bu tip etkinliklerde yoğun şekilde kullanılıyor. Sis bombalarında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Yeşil, sarı, mavi ve kırmızı gibi farklı renk tonlarında sis bombaları bulunuyor. Bu sis bombalarının bir arada farklı renklerde kullanılması ortaya çok daha zengin bir görsel şölen çıkaracaktır. 30 saniye süren sistem bombaları ile ortalığın farklı renklerde sisler ile kaplanması sağlanabiliyor. Sis bombalarının kullanımında güvenlik için fitilinin ateşlenmesinden sonra hemen yanından ayrılması son derece önemlidir. Dış mekan kullanımına uygun olan bu ürünler için 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım & Yazılım: Webhox
SSL Sertifikası