Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
KATEGORİLER

Havai Fişek Dünyası - Hello kitty ürünleri

Havai Fişek Dünyası, genç kız partileri için çeşitli temalarda parti ürünleri sunmaktadır. Arı Maya, Barbie, My Little Pony ve daha birçok popüler marka ile unutulmaz bir parti deneyimi yaşayabilirsiniz. Renkli ve canlı temalar arasından seçim yaparak parti mekanınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Her bir tema, partiye eşsiz bir atmosfer katmak için özenle tasarlanmış ürünler sunar. Çocukların sevdiği karakterler ve renkler, partiye enerji ve neşe katarak herkesin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

Büyük küçük tüm kızların sevgilisi Hello Kitty şimdi parti ürünleri olarak da karşınızda. Hello Kitty Parti Ürünleri paketinin içinde toplamda 8 ayrı ürün bulunmaktadır. Kızınızın en mutlu gününe eşlik edecek olan Hello Kitty Parti Malzemelerinde doğum günü partisinin süslemelerine Hello Kitty ''Happy Birthday'' Banner ile başlayabilirsiniz. Parti malzemelerinin tamamı lisanslı olarak üretilmiştir. Kaliteli ve sağlam materyaller kullanılan Hello Kitty Parti Ürünlerinin tamamı insan sağlığına zararsız ve çevreye duyarlıdır. Hello Kitty Parti Ürünleri ile kızınızın doğum günü çok daha neşeli ve renkli geçecektir. 

Kızınızın doğum gününe çağıracağınız çocukları Hello Kitty Davetiye & Zarflarını kullanarak çağırabilir böyle hem şirin bir davetiye göndermiş olur, hem de doğum gününün teması hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğum gününe gelen çocuklara Hello Kitty Taç hediye ederek bu günü uzu süre hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Taç kaliteli yapısı ile başka zamanlarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Doğum günü sonrası ayrılırken çocuklara Hello Kitty Parti Çantası hediye edebilir, çocukların oyunlarına ve oyuncaklarının arasına bu mutlu günü hatırlamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca kullan at özellikli Hello Kitty Parti Ürünlerini yıkama, temizleme zahmetine katlanmadan, yorulmadan doğum günü partisi vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Hello kitty parti malzemeleri

Toptan Hello Kitty Parti Ürün Satış