Hello kitty ürünleri

Hello kitty parti malzemeleri

Hello Kitty Parti Ürünleri Hello Kitty ile ilgili Parti ve Balon ürünlerini bu kategorimizden kolayca bulabilir set yapabilirsiniz.
Hello Kitty Plastik Masa Örtüsü 50.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty Plastik Masa Örtüsü
Hello Kitty Davetiye & Zarf 20.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty Davetiye & Zarf
Hello Kitty Taç 30.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty Taç
Hello Kitty Bardak 30.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty  Bardak
Hello Kitty Hearts Pipet 20.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty Hearts Pipet
Hello Kitty Kek Standı 50.00 TL
KDV Dahil
Hello Kitty Kek Standı
Hello Kityy Bayrak Seti 35.00 TL
KDV Dahil
Hello Kityy Bayrak Seti
Hello Kıtty Maske 6 Lı 20.00 TL
KDV Dahil
Hello Kıtty Maske 6 Lı
Hello Kıtty Kaynana Dili 12.50 TL
KDV Dahil
Hello Kıtty Kaynana Dili
Hello Kıtty Külah Şapka 20.00 TL
KDV Dahil
Hello Kıtty Külah Şapka
Hello Kitty Parti Ürünleri
Büyük küçük tüm kızların sevgilisi Hello Kitty şimdi parti ürünleri olarak da karşınızda. Hello Kitty Parti Ürünleri paketinin içinde toplamda 8 ayrı ürün bulunmaktadır. Kızınızın en mutlu gününe eşlik edecek olan Hello Kitty Parti Malzemelerinde doğum günü partisinin süslemelerine Hello Kitty ''Happy Birthday'' Banner ile başlayabilirsiniz. Parti malzemelerinin tamamı lisanslı olarak üretilmiştir. Kaliteli ve sağlam materyaller kullanılan Hello Kitty Parti Ürünlerinin tamamı insan sağlığına zararsız ve çevreye duyarlıdır. Hello Kitty Parti Ürünleri ile kızınızın doğum günü çok daha neşeli ve renkli geçecektir. 

Kızınızın doğum gününe çağıracağınız çocukları Hello Kitty Davetiye & Zarflarını kullanarak çağırabilir böyle hem şirin bir davetiye göndermiş olur, hem de doğum gününün teması hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğum gününe gelen çocuklara Hello Kitty Taç hediye ederek bu günü uzu süre hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Taç kaliteli yapısı ile başka zamanlarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Doğum günü sonrası ayrılırken çocuklara Hello Kitty Parti Çantası hediye edebilir, çocukların oyunlarına ve oyuncaklarının arasına bu mutlu günü hatırlamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca kullan at özellikli Hello Kitty Parti Ürünlerini yıkama, temizleme zahmetine katlanmadan, yorulmadan doğum günü partisi vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım & Yazılım: Webhox
SSL Sertifikası