27 İnç Jumbo Balon

Bu balon modelleri ile hem çok daha şık hem de çok daha renkli etkinlik alanları oluşturulabiliyor. Bu yüzden de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır.

27 İnç Jumbo Balon Bu balon modelleri ile hem çok daha şık hem de çok daha renkli etkinlik alanları oluşturulabiliyor. Bu yüzden de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır.
Jumbo 27 İnç Beyaz Balon 18.50 TL
KDV Dahil
Jumbo 27 İnç Beyaz Balon
27 İnç Kırmızı Jumbo Balon 18.50 TL
KDV Dahil
27 İnç Kırmızı Jumbo Balon
Jumbo 27 İnç Mavi Balon 18.50 TL
KDV Dahil
Jumbo 27 İnç Mavi Balon
27 İnç Turuncu Jumbo Balon 18.50 TL
KDV Dahil
27 İnç Turuncu Jumbo Balon
27 İnç A.Yeşil Jumbo Balon 18.50 TL
KDV Dahil
27 İnç A.Yeşil Jumbo Balon
Jumbo 27 İnç Yeşil Balon 18.50 TL
KDV Dahil
Jumbo 27 İnç Yeşil Balon
27 İnç Sarı Jumbo Balon 18.50 TL
KDV Dahil
27 İnç Sarı Jumbo Balon
27 İnç Açık Mavi Jumbo Balon 18.50 TL
KDV Dahil
27 İnç Açık Mavi Jumbo Balon
27 İnç Jumbo Balon
Balonlar her etkinlikte baş eleman olarak kendisine yer buluyor. Özellikle de çocukların hedef alındığı veya çocuk teması bulunan etkinlikler açısından balonlar, son derece büyük bir önem arz ediyor. Son derece şık ve şirin atmosferlerin yaratılabilmesi açısından balonlar son derece önemli bir rol üstleniyor. Günümüz modern teknolojisi ile birlikte artık balonlarda çok daha geniş seçenekler ve çeşitlilikler insanlara sunuluyor. Bu kapsamda da günümüzde artık farklı renk seçenekleri ile oldukça büyük olan 27 inç jumbo balon modelleri bulunuyor. Bu balon modelleri ile hem çok daha şık hem de çok daha renkli etkinlik alanları oluşturulabiliyor. Bu yüzden de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. 70 santim çapa ve 230 santim çevreye sahip olan bu balon çeşitleri ile kurumsal etkinliklerde daha profesyonel şekilde yapılabiliyor. Bu yüzden de hemen hemen her etkinlikte jumbo balonların 27 inç olan modelleri son derece yoğun ve sık bir şekilde etkinliklerin baş elemanı olarak kullanılıyor. Bu durumda son dönemlerin en çok tercih edilen balon çeşidi olmasına neden oluyor.
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası