Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
SpongeBob AirWalker Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM0537 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
SpongeBob ( Sünger Bob ) gelmiş geçmiş en sevimli çizgi karakterlerden biridir. Çocukların sevgilisi ve çok eğlenceli bir oyun arkadaşı olan Sünger Bob çocuklarla ilgili oluşturulan oyun alanlarından doğum günü partilerine özel kutlamalardan eğlence organizasyonlarına kadar çok geniş bir yelpazede kendine kullanım alanı bulmaktadır. Şimdi bu sevimli karakter SpongeBob AirWalker Folyo Balon şeklinde yerini almış durumda ve yeni oyun arkadaşlarını beklemektedir.

Sitemizde de olukça rağbet gören bir ürün özelliği taşıyan SpongeBob AirWalker Folyo Balon ekonomik olmasıyla da alıcılarının yüzünü güldürmektedir. Çocukların tutturarak almak istediği balonlardan biri olan bu ürün ebeveynler tarafından da çok sevilmektedir. Bu ürünün kişi sağlığına herhangi bir kötü etkisi bulunmaması da anne ve babalar açısından gönül rahatlığıyla satın alınabilmesini kolaylaştırmaktadır.

Ürünümüz Parti Beta balon tarafından üretilmiş ve sitemizde satışa sunulmuştur. Ürün sizlere şişirilmemiş halde ve paket içerisinde gönderilmektedir. Hem normal hava ile şişirilip klasik şişme balon şeklinde hem de helyum gazı ile şişirilip uçan balon şeklide kullanılabilmektedir.