Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
18 İnç Mutlu Kediler Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM005466 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Dünyanın en tatlı hayvanlarından olan kediler neşeli halleriyle balonların üzerinde yerini aldı. Kocaman gülümsemelerle mutlu mutlu bizlere bakan kedilerin resmedildiği ve insanın içini açan deseniyle piyasaya sürülen ürün sitemizde satışa sunulmuştur. Parti Beta balon güvencesiyle üretilmiş olan ürünler kalitesiyle benzerlerine fark atmaktadır. Son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan 18 İnç Mutlu Kediler Flexi Folyo Balon ile mükemmel organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsiniz. 

Hem kız hem erkek çocuklarının sevdiği ve eğlendiği bu balonlarla çocukların yüzlerindeki gülümsemeleri kahkahalara dönüştürmek işten bile değildir. Çocuklar kadar yetişkinleri de oldukça mutlu kılan 18 İnç Mutlu Kediler Flexi Folyo Balon organizasyonların çok aranan süsleme materyallerinden biri haline gelmiştir. Özellikle doğum günü organizasyonlarında sıkça kullanılan bu ürün hayvanlarla ilgili yapılacak etkinliklerde de tercih konusudur.

Sağlığa kötü hiçbir etkisi bulunmayan özelliği ile herkesin dikkatini çeken bu ürün aracılığıyla mekanlarda şıklık yaratmak çok kolay olacaktır. Ürün paket içerisinde ve şişirilmeden gönderilmektedir.