Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Supershape Aslan Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM1223 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Hayvanlar aleminin belki de en güçlü üyesi olan aslanlar folyo balonlar üzerinde oldukça sevimli ve dost canlısı olarak karşımıza gelmektedir. Renklerin mükemmel uyumu ve son derece kaliteli görüntüsüyle üretilen folyo balonlarda yer alan aslanlar çocukların sevgilisi haline gelmiştir. Özellikle doğum günü partilerinin baş misafiri olarak yer alan ve mekan süslemelerinde çokça tercih edilen Supershape Aslan Flexi Folyo Balon ile iç veya dış mekanlarda şıklık yaratmak çok kolaydır. 

Gelişen teknolojiyle daha kaliteli olarak üretilmeye başlanan folyo balonlardan olan bu ürün sitemizde de oldukça rağbet görmektedir. Parti Beta balon markası güvencesiyle üretilmiş olan Supershape Aslan Flexi Folyo Balon insan sağlığını kötü etkileyecek herhangi bir unsur taşımamaktadır. Ekonomik olmasıyla da çokça tercih edilen bu ürün ile hem kız çocuklarını hem de erkek çocuklarını mutlu etmek mümkün olacaktır.

Siparişler sonrasında alıcılarına şişirilmemiş halde ve paket içerisinde gönderilen folyo balonlar hem klasik şişme balon olarak hem de uçan balon olarak kullanılabilmektedir.