Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Supershape Kaplan Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM1222 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Değişen teknoloji dünyasıyla birlikte oldukça gelişme gösteren folyo balonlar günümüzde daha kaliteli ve daha farklı tasarımlarıyla alıcılarına ulaşmaktadır. Son derece güvenilir olan Parti Beta balon markasıyla sitemizde satışa sunulan Supershape Kaplan Flexi Folyo Balon ile çocukların hayal dünyalarındaki sevimli dostları gerçek hayata taşımak çok kolaydır. 

Doğum günü partilerinin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Supershape Kaplan Flexi Folyo Balon özellikle de erkek çocukları açısından rağbet gören ve güç sembolü yaratmasından dolayı çok sayıda satılan bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Oldukça sağlam bir yapısı olan folyo balonların renklerindeki mükemmel uyum da göz kamaştırmaktadır. Ekonomik olması da bu ürünün son derece ilgi görmesini sağlamaktadır.

Satın alındıktan sonra sahiplerine ulaşan folyo balonlar şişirilmemiş bir halde ve paket içerisinde gönderilmektedir. Şişirme şekli kişilerin inisiyatifine bırakılmış olan ürün iki şekilde kullanılabilmektedir. Normal hava ile şişirilerek klasik şişme balon olarak veya yakınlardaki bir AVM?deki baloncularda bulunabilecek helyum gazı ile şişirilerek uçan balon şeklinde kullanılabilmektedir.