Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Supershape Leopar Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM1224 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Kutlamalar özel günler doğum günü partileri gibi çok çeşitli organizasyonların hemen her birinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olan folyo balonlar gelişen teknoloji ile birlikte daha sağlam kullanışlı ve kaliteli olarak üretilmeye başlamıştır. Oldukça güzel ürünler çıkaran Parti Beta balon markası ile üretilen Supershape Leopar Flexi Folyo Balon ise bu ürünler arasından sıyrılarak sitemizin de en çok aranan ürünleri arasında yerini almıştır.
 
Özellikle çocuklar için yapılan organizasyonlarda baş materyal olarak kullanılan balonlar içerisinde folyo balonlar en üst sıralarda kendine kullanım alanı bulmaktadır. Çocukların en keyifli ve en eğlenceli kutlamalara sahip olmaları adına ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen folyo balonlar iç veya dış mekan süslemeleri için son derece uygundur. Süsleme yapılan mekanları daha şık ve güzel yapmak için kullanılan Supershape Leopar Flexi Folyo Balon ekonomik olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Ürün şişirilmemiş halde ve paket içinde satılmaktadır. Hem klasik şişme balon olarak hem de uçan balon olarak kullanılabilmektedir.