Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Supershape Priscilla Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM005117 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Çocukların hayal dünyalarında balonların oldukça büyük yeri vardır. Her çocuk bir balon gördüğünde almak isteyecektir. Onları bu denli heyecanlandıran balonlar teknolojideki gelişmeyle birlikte çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli yapısı ve mükemmel renkleriyle süsleme yapılan mekanlarda harikalar yaratmaya yardımcı olan folyo balonlar ile unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapmak çocuk oyuncağı gibidir.

Sitemizin en çok aranan ürünleri arasında yer alan Supershape Priscilla Flexi Folyo Balon Parti Beta güvencesiyle üretilmiştir. Sadece kişi organizasyonları için değil büyük organizasyonlarda da sıkça kullanılan folyo balonlar medya dünyasının etkinliklerinde çok tercih edilmektedir. 

Şişirilmeden ve paketinde satışa sunulan Supershape Priscilla Flexi Folyo Balon hem normal hava yardımıyla klasik şişme balon olarak hem de AVM?lerdeki baloncularda bulunan helyum gazı yardımıyla uçan balon olarak kullanılabilmektedir. Şişirme yöntemi alıcılarının inisiyatifine bırakılmıştır. Geniş hacimli heybetli görüntüsüyle hem iç hem de dış mekan süslemelerinin başını çeken bu ürünler misafirlerinizi hayran bırakacak ortamlar oluşturmanızda en büyük yardımcınız olacaktır.