Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Supershape Tavşan Flexi Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM1215 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Hem çizgi filmlerde gördüğümüz afacan durumları hem gerçek hayatta gördüğümüz sevimli halleriyle herkesin sevgilisi olan tavşanlar oldukça ilgi çekmektedir. Kız çocuklarının hayranlıkla seyrettiği ve ailelerine ısrar ederek aldırmak istediği Supershape Tavşan Flexi Folyo Balon bir o kadar da erkek çocukları için ilgi çekici hale gelmiştir. Özellikle doğum günü partilerinin olmazsa olmazı haline gelen bu üründe insan sağlığını kötü etkileyecek herhangi bir özellilk bulunmamaktadır. 
 
Parti Beta balon güvencesiyle üretilmiş olan Supershape Tavşan Flexi Folyo Balon hem iç mekan süslemelerinde hem de normal hava ile şişirilmiş olması durumunda dış mekan süslemelerinde kullanılmaktadır. Eğlenceli ve şık mekanlar yaratılırken cıvıl cıvıl organizasyonlar elde etmek çok kolay olacaktır.

Folyo balonlar şişirilmemiş halde ve paket içerisinde satılmaktadır. Şişirme şekli tamamen balon sahiplerine bırakılmış olup iki şekilde kullanılabilmektedir. Normal hava ile şişirerek klasik şişme balon şeklinde kullanımı olan bu ürünü AVM?lerdeki baloncularda bulunan helyum gazı ile şişirerek uçan balon haline getirmek de mümkündür.