Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Angry Birds Supershape Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM011934 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Çocukların sevgilisi olan Angry Birds artık folyo balonların üzerinde yerini aldı ve yeni dostlarıyla tanışmak için sabırsızlanıyor. Onun kadar sinirli ama bir  o kadar da sevimli bir başka kuş olamayacağı için çocuklar onu çok seviyor. Sadece çocuklar mı! Çocuklar kadar en az aileler de onu çok seviyor.
 
Folyo balonların içerisinde kalitesiyle benzerlerinden sıyrılarak hemen hepsini geride bırakan Angry Birds Supershape Folyo Balon cıvıl cıvıl renklerle bütünleşmiş ve çok etkili ürünlerdir. Ortamlarınızı çok mükemmel hale getiren ve eğlenceli bir mekan oluşturmanıza yardımcı olan bu folyo balonlar ile çocuklarınız doğum günlerini hiç unutamayacaklar. Hatta bir sonraki senenin hayalini şimdiden kurmaya başlayacaklar emin olun...
 
Angry Birds Supershape Folyo Balon etkileyici ve şık ortamlar yaratabilmek için uygun bir ürün olmasının yanı sıra ekonomik satış fiyatıyla da dikkat çekmektedir. Ürün paket içerisinde ve şişirilmemiş halde gönderilmektedir. Balonlar normal hava ile şişirilirse klasik şişme balon olarak helyum gazı ile şişirilirse uçan balon olarak kullanılmaktadır.