Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Hello Kitty Standard Folyo Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM005464 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Balon ölçüsü 18"/45cm'dir.
Folyo balon ürünler şişirilmeden, paketinde gönderilir. Çevrenizdeki en yakın AVM?lerde bulunan balonculardan helyum gazı doldurtarak uçan balon olarak kullanabilirsiniz.
 
Lisanslı folyo balonlar kategorisinde, bilhassa kız çocuklarının ebeveynleri tarafından çok beğenilen ve çocuklarına bu ürünlerden tercih eden ailelerce sevilen bir ürün olan Hello Kitty Standard Folyo Balon ürünü, en popüler balonlar arasında kendine yer buluyor. Folyo balonun ana karakteri olan Hello Kitty, özellikle kız çocukları açısından son derece tatlı bir kediyi temsil ettiği için beğeniliyor ve seviliyor. Bu nedenle de, aileler kız çocuklarına Hello Kitty folyo balondan alıyorlar.

Pembe rengin bu tatlı kediciği dört bir yandan sardığı folyo balon ürünü, 18" / 45 cm ölçülerinde üretilerek sizler için hazırlanmaktadır. Bu tasarım ve hazırlık evresinde, ürünlerin çocuklar açısından kullanım kolaylığı yaratacak cinste yapılmasına özen gösterilmektedir.
 
Folyo balon, adresinize paketi içinde gönderilir ve kullanım tarzınıza hazır şekilde sizi bekler. Çocuğunuzun zevkine göre, balonun içi ister normal hava ile; ister ise helyum gazı ile doldurulabilmektedir. Bu sayede, kapalı alanlarda normal bir şişme balon gibi oynanabilen balon, açık havada ise göklerde uçurulabilmektedir.