Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Princess Belle Shape SuperShape Folyo Balon (Paketli) Parti Beta
Stok Kodu : GZM006645 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Balon ölçüsü 25"/64cm genişlik ve 32"/81cm yüksekliğindedir.

Folyo balon ürünler şişirilmeden, paketinde gönderilir. Çevrenizdeki en yakın AVM?lerde bulunan balonculardan helyum gazı doldurtarak uçan balon olarak kullanabilirsiniz.

Kız çocuklarının doğum günlerinde en sevdikleri karakterler ile oluşturulan bir atmosferde çok daha eğlenceli ve çok daha keyifli zaman geçirebilmesine olanak sağlamakta olan lisanslı folyo balon modelleri son derece yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Bu noktada da özellikle son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde doğum günlerinde kullanılmakta olan lisanslı folyo modelleri üzerinde farklı çizgi dizi ve animasyon filmlere ilişkin gerçekçi ve kaliteli resimler bulunuyor. Çocukların en çok sevdikleri karakterlerin resimlerinin bulunduğu lisanslı folyo modellerinde kız çocukları genel olarak Disney? in Princess Belle karakterinin bulunmakta olduğu modeli tercih ediyor. 64 santim genişliği ve 81 santim yüksekliği ile kız çocuklarının eğlenceli zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olan Princess Belle Shape SuperShape folyo balon modeli yoğun ilgi görüyor.

Sarı ve mor renklerinin ağırlıklı olarak yer verilmekte olduğu Princess Belle lisanslı folyo modeli ile kız çocuklarının doğum günlerinin çok daha özel hale getirilebilmesi sağlanabiliyor. Kız çocuklarının doğum günlerinde arkadaşları ile birlikte Princess Belle modeli ile daha eğlenceli zamanlar geçirebiliyor.