Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
45 İnç Beyaz Jumbo Balon HBK Balon
Stok Kodu : HBK-45-05 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
45" JUMBO BALON (120 cm çap, 380 cm çevre)
Süsleme Balonu
Renk : Beyaz

 
Farklı renk seçenekleri ile öne çıkan süsleme balonları ile çok daha özel ve çok daha etkileyici atmosferler yaratabilmek çok daha kolay bir hale geliyor. Düzenlenen organizasyonlara özel olarak tasarlanmakta olan ve mekan süsleme çalışmalarında hem pratiklik hem de ekonomiklik getirmekte olan süsleme balonu modelleri öne çıkıyor. Zengin renk yelpazesi de bu alanda büyük bir avantaj sağlıyor. 

Her ortama uygun bir görselliğe sahip olan beyaz rengin organizasyon mekanının her köşesinde en etkileyici görselliğin yakalanabilmesine yardımcı olması nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadır. 45? beyaz süsleme balonu modeli etkileyici görselliği ile ön plana çıkarken aynı zamanda da son derece özel atmosferle yaratabilme konusunda büyük avantajlar sağlıyor. 

1 adet beyaz renkte 45 inçlik süsleme balonundan oluşan bu ekonomik paket ile yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmadan en özel organizasyon mekanı süslemelerini gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Zaten hem ekonomik olması hem de son derece etkileyici ve özgün atmosferler yaratabilme imkanı sağlaması nedeni ile son zamanlarda partiler başta olmak üzere pek çok farklı etkinliği en temel süsleme ürünlerinin başında geliyor.