Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
45 İnç Kırmızı Jumbo Balon HBK Balon
Stok Kodu : HBK-45-06 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
45" JUMBO BALON (120 cm çap, 380 cm çevre)
Süsleme Balonu
Renk : Kırmızı

 
Romantik anlarınız için daha özel ve daha kaliteli atmosferler yaratabilme imkanına sahip olabileceğiniz ürünler konusunda süsleme balonları ön plana çıkıyor. Süsleme balonu modelleri içerisinde özellikle de aşk ve romantizmi en iyi şekilde yansıtmakta olan renk olarak görülen kırmızı renkte farklı büyüklüklerde balon seçenekleri bulunuyor.

Özellikle de 45? kırmızı süsleme balonu geniş ve büyük 45 inçlik hacmi ile özel günlerde çiftlerin romantik bir atmosfer içerisinde en özel dakikalar yaşayabilmelerine yardımcı olabildiği gibi hem erkek hem de kız çocukları tarafından en sevilen renklerden birisi olması nedeni ile sıklıkla kullanılmakta olan bir üründür.

1 adet 45 inçlik kırmızı süsleme balonundan oluşan paket ile hem romantik günleri hem de doğum günü gibi daha pek çok farklı etkinlik ve organizasyonda mekanın özel ve ilgi çekici bir temada hazırlanmasını sağlayabilme konusunda kullanılabilecek en kaliteli ve bir o kadarda ekonomik süsleme ürünüdür. Bu neden ile de son yıllarda her türlü organizasyonda kullanılan süsleme balonlarının 45 inçlik kırmızı modeli sıklıkla kullanılmaktadır.