Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
45 İnç Yeşil Jumbo Balon HBK Balon
Stok Kodu : HBK-45-12 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
7?den 70?e hemen herkesin beğenisini toplayan balonlar gün geçtikçe çocukların ellerine tutuşturulan bir oyun aracı olmanın yanında farklı etkinlikler için de kullanılır hale gelmiştir. Balon modellerinin genişlemesi ve oldukça farklı organizasyonlarda süsleme aracı haline gelmesiyle birlikte balonlar mekan süsleme anlayışını daha renkli hale getirmiştir. 
 
Dekoratif bir görseli olduğundan dolayı organizasyonlarda fazlasıyla tercih edilen süsleme balonları içerisinde farklı renklerin olması kişiler tarafından tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu geniş renk yelpazesi içerisinde sitemizin de rağbet gören ürünlerinden biri olan 45 İnç Yeşil Jumbo Balon en çok tercih edilen renkler arasında yerini almaktadır. 
 
Uygun fiyat seçenekleriyle site ziyaretçilerini de cezbeden 45 İnç Yeşil Jumbo Balon ile düğünler açılışlar doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlar daha özel hale gelmektedir. Bu tarz organizasyonlarda en trend renkler arasında olan yeşil renkli balon ile diğer organizasyonlar arasından sıyrılarak unutulmaz etkinlikler yapmak mümkün olacaktır. Bu şekilde süslenen mekanlar ise her yaştan insana hitap edebilmektedir.