Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
30 Cm Elektronik Kibrit Başı (Fünye) Gizem Havai Fişek
Stok Kodu : GZM003855 KDV Hariç : 12.50 TRY KDV Dahil : 15.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
15.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

Kibrit Başı Fiyatları

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 
- Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
- Kablo uzunluğu 30 Cm'dir.
- Piroteknik ürünlerin elektronik ateşlenmesinde kullanılır.
- 0.5 amper ve üzeri kumanda , pil veya akü ile ateşlenebilir.
 

Fünye fiyatı

Gelişen teknolojik pek çok alanda olduğu gibi havai fişek alanında da en sık şekilde kendisini gösteriyor. Özellikle de havai fişek gösterilerinin daha etkileyici daha profesyonel ve daha güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesine imkan sağlayan yeni teknoloji ürün havai fişek malzemeleri bulunmaktadır.

Bu tip havai fişek malzemelerinden birisi olan 30 cm elektronik kibrit başı modeli de özellikle de piroteknik ürünlerin elektronik ateşleme sistemlerinin temel parçalarından birisidir. Bu tarz piroteknik ürünlerin daha güvenli ve daha modern şekilde ateşlenebilmesine imkan veren elektronik sistemlerin kullanılabilmesi sadece bu elektronik kibrit başı ile sağlanabildiğinden profesyonel havai fişek gösterilerinde son derece sık bir şekilde kullanılan bir üründür.

30 santim uzunluğuna sahip olan bu ürün 0.5 amper ve üzeri kumanda, pil ya da akü ile ateşlenebilmektedir. Böylece havai fişek modellerinin bataryaların uzaktan ateşlenmesi ile çok daha güvenli ve çok daha seri bir şekilde gökyüzüne gönderilebilmesi sağlanabiliyor. Bu yüzden de profesyonel havai fişek gösterilerinde son derece sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Fünye Fiyatları