Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Ateşleme Çubuğu Gizem Havai Fişek
Stok Kodu : GZM004157 KDV Hariç : 62.50 TRY KDV Dahil : 75.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
75.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 Adet için geçerlidir.
Paket İçindeki Adet : 5 Adet
 
Binlerce yıldır kutlamaların, eğlencelerin ve benzeri organizasyonların vazgeçilmez unsurları olarak kullanılan havai fişekler, dünya tarihi boyunca çeşitli toplumlar tarafından binlerce defa zafer kutlaması için bile kullanılmıştır. Günümüzde de yoğun bir şekilde ilgi görmeyi sürdüren havai fişekler, farklı amaçlar doğrultusunda hazırlanan farklı organizasyonlarda, değişik görsellik seçenekleri sunmak üzere hazırlanıp üretiliyorlar.

İlerleyen teknolojinin avantajlarıyla daha güvenli ve görsellik düzeyi yüksek ve kontrol edilebilir gök gösterileri oluşturulabiliyor. Bu türlü gösterilerin uzaktan kontrol edilebilmesini sağlamak ve görsel öğeleri fazlalaştırılmış şovların hazırlanmasına yardımcı olmak amacıyla, bir güvenlik unsuru olarak geliştirilen ateşleme çubuğu,  tüm gösterilerin yüksek güvenlikli ve aynı zamanda yüksek görselliğe sahip olarak yapılabilmesini sağlıyor.

Ateşleme çubuğu sayesinde, zarar görmeyecek uzaklıktan kontrol edilebilen havai fişekler, rahatlıkla ve belirli koreografiye göre fırlatılabiliyor ve havai fişek gösterilerin tematik unsurlarının artması da sağlanabiliyor. Tüm havai fişek gösterilerinde güvenlik açısından kullanılması gereken bir araç olan çubukların, profesyonel havai fişek gösterilerinde kullanılması yasalarca zorunlu kılınmıştır. Güvenli ve daha özellikli gösteriler için bu çubukların kullanılması gereklidir.