Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Havai Fişek Ateşleyici Kumandası Vericisi Gizem Havai Fişek
Stok Kodu : GZM003943 KDV Hariç : 12500.00 TRY KDV Dahil : 15000.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
15000.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
- Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
- Bağlantı : Wireless kumanda 
- Emniyet : Çift emniyet sistemi
- Çekim Mesafesi : 100 metre (Açık Alanda)
- Frekans Özelliği : Dış frekanslardan etkilenmez. (Telsiz yönetmeliklerine uygun)
- Grup Özelliği : Bağlı olduğu alıcıların hepsini tek bir yerden kontrol edebilme.
 
Son yıllarda gelişmekte olan teknoloji ile birlikte pek çok farklı alanda yeni nesil ürünler ile büyük kolaylıklardan ve yeni nesil avantajlardan yararlanılabilmektedir. Bu tarz alanlar arasında kendisine yer bulan havai fişek alanında da özellikle düzenlenen gösterileri çok daha etkileyici hale getirebilecek yeni nesil ürünler bulunmaktadır.

Hem güvenlik hem de pratiklik gibi yönlerden havai fişek gösterilerinde sıklıkla kullanılmakta olan yeni teknoloji ürünü havai fişek ateşleyici kumandası vericisi ile çok daha özel havai fişek gösterileri gerçekleştirilebilmektedir.

Bu üründe bağlantının wireless kumanda ile gerçekleştirilebilmesi sayesinde daha pratik ve rahat kullanım elde edilebiliyor. Aynı zamanda da çift emniyet sistemi ile oluşabilecek kazaların önüne geçilebilmesinde son derece etkili bir çözüm sağlamaktadır. Dış frekanslardan herhangi bir etkileme yaşamaması da hem güvenlik hem de gösteri koreografisinde yanlışlık yaşanmamasını sağlamaktadır.

Bağlı olduğu tüm alıcıların her birini tek bir noktadan yönetebilme imkanı sağlamasının dışında da açık alanlarda 100 metre kadar mesafelerden havai fişeklerin ateşlenebilmesine olanak sağlayabilme kapasitesine sahiptir.