Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
2.5 İnç Gök Bombası (AST-GB2) Astorya
Stok Kodu : GZM005890 KDV Hariç : 375.00 TRY KDV Dahil : 450.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
450.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 120 Adet

SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir. 
 
Günümüz modern teknolojisinin sunduğu imkanlar sayesinde artık havai fişek gösterilerinin çok daha kaliteli ve çok daha zengin içerikli olacak şekilde yapılabilmesi sağlanabiliyor. Üstelik farklı patlama, renk ve ses etkileri ile havai fişek gösterilerinin izleyicileri üzerinde çok daha kaliteli ve unutulmaz bir etki yaratabilmesine olanak sağlıyor.

Bu gibi yönleri ile insanlar tarafından yaygın bir şekilde kullanılmakta olan yeni nesil havai fişek türleri arasında özellikle de gök bombaları ön plana çıkıyor. Özellikle de 2.5 inç gök bombası modeli havai fişek gösterilerinde vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Son derece etkileyici havai fişek gösterileri gerçekleştirebilme olanağı sunan ve özellikle de oldukça ekonomik olması nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Havai fişek gösterilerinde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bu 2.5 inçlik gök bombası modelini satın alabilmek için A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesi sahibi olunması ya da av bayi ruhsatının bulunması gibi bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlara uygun olanlar, kolay bir şekilde bu gök bombasını satın alabiliyor.