Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
3 İnç Gök Bombası (AST-GB3) Astorya
Stok Kodu : GZM005891 KDV Hariç : 550.00 TRY KDV Dahil : 660.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
660.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 72 Adet

SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Havai fişekler çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından son derece yoğun bir şekilde kullanılıyor. Özellikle de günümüz modern çağında teknolojinin hızlı ilerleyişi ile birlikte artık çok daha yaygın ve yoğun bir şekilde havai fişek modelleri insanlar tarafından kullanılıyor. Bu noktada özellikle de havai fişek modellerinde var olan zengin çeşitlilik içerisinde gök bombaları ön plana çıkıyor.

Havai fişek gösterilerinin çok daha renkli ve çok daha etkileyici bir hale gelebilmesinde son derece etkili olan bu gök bombalarında günümüz modern çağının sağladığı imkanlar ile birlikte birbirinden farklı etki kapasitelerine sahip olan inç seçenekleri bulunmaktadır. Bu inç seçenekleri arasında özellikle de 3 inç gök bombası modeli yoğun şekilde tercih ediliyor.

A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine veya av bayi ruhsatına sahip olan kişiler tarafından ekonomik fiyat seçenekleri ile 3 inçlik bu gök bombası modeli satın alınarak, havai fişek gösterilerinde çok daha etkileyici bir görüntü yaratılabiliyor. Bu yüzden de günümüz modern çağında son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor.