Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
5 İnç Gök Bombası (AST-GB5) Astorya
Stok Kodu : GZM005893 KDV Hariç : 2166.67 TRY KDV Dahil : 2600.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
2600.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 24 Adet

SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.

Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Çok eski dönemlerden bu yana insanlar tarafından oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olan havai fişekler, zaman içerisinde gelişen dünyanın modernleşen sistemlerine entegre olarak çok daha zengin içeriklere ve çok daha geniş kapsamlara ulaşmış ve aynı zamanda da daha profesyonel standartlara sahip olmuştur. Bu noktada günümüzde artık etkinliklerinizde daha renkli görüntüler yaratabilmenize yardımcı olacak 5 inç gök bombası seçenekleri sunuyor.

5 inç kapasiteye sahip olan ve yüksek patlama gücüne sahip olması ile hem görsel açıdan hem de ses açısından davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilmenize sizlere yardımcı oluyor. Oldukça ekonomik fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz bu 5 inç kapasiteye sahip olan gök bombalarında 24 adet bulunmaktadır.

Böylece çok daha uzun sürecek bir havai fişek gösterisini davetli ve izleyicilere sunabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle de oldukça makul fiyat seçenekleri ile 5 inç gök bombası fırsatlarından yararlanabilir ve çok daha unutulmaz organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.