Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
6 İnç Gök Bombası (AST-GB6) Astorya
Stok Kodu : GZM005894 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 10 Adet

SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.

Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 

Havai fişekler, insanların yaşamları içerisinde kendisine en etkin şekilde yer bulması ve insanlar tarafından farklı alanlarda, farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldığından binlerce yıla uzanan bir tarihi ile günümüz modern dünyasına kadar ulaşmıştır. Bu sayede de günümüzde de daha zengin içerikli olarak havai fişek gösterileri insanların en mutlu oldukları anlarda keyifli dakikalar geçirebilmelerine yardımcı oluyor.

Özellikle de farklı patlayış biçimine, farklı renklere ve farklı yüksekliğe ulaşabilme kapasitesine gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan havai fişeklerin bulunması sayesinde çok daha renkli ve zengin içerikli havai fişek gösterileri yapılabiliyor. Bu noktada 6 inç gök bombası son yıllarda oldukça yaygın dünyanın her yerinde kullanılıyor.

Türkiye?de de havai fişek alanında profesyonel ve teknolojik hizmet yaklaşımımız ile birlikte 6 inç gök bombası kullanımında daha profesyonel imkanlar ile çok daha ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz. Böylelikle de havai fişek gösterilerinin çok daha makul fiyatlara, çok daha zengin içerikli şekilde yapılabilmesinde yardımcı oluyoruz. Bu durumda 6 inç kapasitesindeki gök bombalarının çok daha yoğun şekilde kullanılmasına neden oluyor.