Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
4 İnç Gök Bombası (CSKN-GB4) Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM003918 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLER
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 36 Adet

SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Binlerce yıldır insanların en eğlenceli ve coşkulu anlarında her daim kullanılmış olan bu havai fişek ürünleri, insanların üzerinde yarattığı muazzam etkiler nedeni ile günümüz modern dünyasında da her türlü organizasyonda yoğun bir şekilde kullanılıyor. Düzenlenen organizasyonların çok daha etkileyici ve coşkulu bir şekilde geçmesi açısından muhteşem görsel şovlara imza atan havai fişek gösterileri son derece önemli bir etkide bulunuyor.

Bunun dışında günümüz modern teknolojisi sayesinde artık havai fişek modellerinde inç, renk ve patlayış biçimi gibi çok daha farklı özelliklere sahip olan zengin çeşitliliğinin bulunuyor olması da yoğun bir şekilde kullanılmasına neden oluyor. Bu kapsamda da 4 inçlik gök bombaları muhteşem etkileri nedeni ile yoğun şekilde tercih ediliyor.

A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesi sahibi olan veya av bayi ruhsatı bulunan kişiler tarafından alınabilmekte olan 4 inç gök bombası modeli ile havai fişek gösterilerinde hem görsel hem de ses açısından son derece etkileyici şovların çok daha kaliteli ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir.