Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
5 inç Gök Bombası (CSKN-GB5) Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM003919 KDV Hariç : 1666.67 TRY KDV Dahil : 2000.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
2000.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 24 Adet
 
SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Havai fişek gösterileri günümüzde artık partilerde, kutlamalarda, yıl dönümlerinde ve diğer farklı düğün gibi etkinliklerde son derece yoğun bir şekilde kullanılıyor. Gökyüzünde unutulmaz ışık ve ses şölenleri gerçekleştirerek, insanların çok daha eğlenceli vakitler geçirebilmelerine yardımcı olan bu ürünler, günümüzde de yoğun şekilde ilgi görüyor.

Bu noktada havai fişek modelleri arasında öne çıkan ve yoğun şekilde tercih edilmekte olan gök bombaları farklı inçlik dereceleri ile insanlara son derece zengin seçenekler sunuyor. Özellikle de çok daha yüksek bir ses ve çok daha geniş bir ışık şöleni ortaya çıkartmakta olan bu gök bombaları için A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip olunması gerekiyor.

Bunun dışında av bayi ruhsatı da bu yoğun şekilde tercih edilmekte olan 5 inç gök bombası modelini satına alabilme ve kullanabilme konusunda yeterli olmaktadır. 5 inç kapasitesine sahip olması sayesinde de çok daha etkileyici bir havai fişek gösterisi gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Bu yüzden de yoğun bir şekilde her tür havai fişek koreografisi içerisinde kendisine yer buluyor.