Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
6 İnç Gök Bombası (CSKN-GB6) Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM003920 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

Gök Bombası

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 9 Adet
 
SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Her zaman kutlamalarda ve eğlenceli diğer organizasyonlarda havai fişekler son derece etkili bir şekilde rol üstleniyor.  Havai fişekler günümüz modern çağında da insanların en büyük eğlence araçları arasında kendisine yer buluyor. 

Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler ile birlikte de artık havai fişekler konusunda son derece zengin bir çeşitlilik sunulabiliyor. Havai fişek çeşitleri arasında özellikle izleyiciler üzerinde yaratmakta olduğu etkileri nedeni ile gök bombaları yoğun bir şekilde kullanılıyor. Farklı inç ve özelliklere sahip olan gök bombaları arasında özellikle de 6 inç gök bombası yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Açık alanlarda kullanılması gerekmekte olan bu gök bombalarında A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine ya da av bayi ruhsatına sahip olunması gerekmektedir.  Özellikle de çok daha renkli görüntüler içerisinde havai fişek gösterisi yapmak isteyenlere yönelik olarak bu 6 inçlik gök bombaları son derece ideal bir seçim oluyor. Böylelikle çok daha renkli ve zengin bir havai fişek gösterisini yapabilme imkanına sahip olunabilmektedir.