Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
8 İnç Gök Bombası (CSKN-GB8) Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM003921 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet: 4 Adet
 
SATIN ALMA BİLGİLERİ
Bu ürünü satın alabilmek için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.
Not :  Bu belgelerden birine sahip olmanız durumunda tarafımıza Fax yada Mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
 
Farklı patlayış biçimlerinden, farklı seslere hatta farklı renklere kadar oldukça özgün ve kaliteli havai fişek gösterilerinin yapılabilmesi günümüz modern dünyasında havai fişek ürünlerinde var olan zengin çeşitlilik ile elde edilebiliyor. Çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından kullanılmakta olan havai fişeklerde günümüzde var olan zengin ürün çeşitliliği arasında özellikle 8 inç gök bombası (CSKN-GB8) modeli yoğun şekilde tercih ediliyor. 

Çok daha yüksek patlama sesi ve çok daha geniş bir ışık şöleni ile insanların yoğun şekilde ilgisini çeken gök bombalarında bu 8 inçlik model yoğun şekilde kullanılıyor. Günümüz modern teknolojisi sayesinde havai fişek gösterilerinde çok daha zengin görüntüler ortaya çıkartılabiliyor.

Zengin görsellere sahip olan havai fişek gösterileri gerçekleştirebilmek için 8 inçlik bu gök bombası modelleri son derece ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Ancak bu 8 inçlik gök bombalarından satın alabilmek için A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesi ya da av bayi ruhsatına sahip olunması gerekmektedir. Bu belgelere sahip olan kişiler tarafından gök bombalarının kullanımı son derece uygundur.