Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Elektronik Tek Atar 15 m Comment Gizem Havai Fişek
Stok Kodu : GZM006468 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Havai fişek grupları hem eskiden hem de günümüzde oldukça popüler şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de düğün nişan sünnet gibi büyük organizasyonlarda aynı zamanda yılbaşı ve doğum günü partilerinde ve daha birçok eğlence anlarında kullanılabilecek bu havai fişek ürünleri görsel bir şölen yaratmak adına harika ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 
Teknolojinin ilerlemesiyle artık çok daha sağlam ve güzel üretilen bu ürünler yine de çok dikkatli kullanılmalıdır. Büyük küçük herkesin çok sevdiği bu ürünler arasında sitemizde son derece rağbet gören ve sevilenlerden biri olan Elektronik Tek Atar 15 m Comment organizasyon ürünü uygun satış fiyatıyla kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. 

15 m yükseğe kadar çıkabilen bu Elektronik Tek Atar 15 m Comment ile en farklı ve en hoş partilerin sahibi olmak işten bile değil. Artık daha çok bu elektronik modeller sıkça kullanıldığından bu ürün de çok beğenilmektedir. Yanlış kullanımlar yaralanmalara neden olma riski taşıdığından güvenli ortamlarda ve patlayıcı herhangi bir maddeden uzak bir yerde ateşlenmeli ve kullanılmalıdır.