Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
30 Cm (Gold) Konfeti Çoşkunlar
Stok Kodu : GZM006345 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 100 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Altın
 
İnsanların en özel anlarını yaşadığı günlerde veya anlarda çok daha unutulmaz anlar yaşayabilmelerine yardımcı olacak son derece pratik bir ürün olarak konfetiler, dünyanın her yerinde yoğun ilgi görüyor. Pratik kullanıma sahip olan konfetiler özellikle de en özel ve en eğlenceli anlarda mekan içerisinde patlatılan konfetiler ile eğlencenin doruğa çıkması sağlanabiliyor.

Son derece pratik kullanımları ile de çok daha kolay bir şekilde eğlencenin çok daha renkli bir hale gelmesi sağlanabiliyor. Bu şekilde pratik kullanıma sahip olan konfetiler ile etkinliğin çok daha renkli hale helmesi sağlanabilir. Özellikle de günümüz modern teknolojisi ile de birlikte artık çok daha zengin bir renk ve desen çeşitliliğinin bulunduğu konfetiler ile bu uygulama daha kaliteli hale geliyor.

Günümüzde artık 30 cm Altın konfeti modeli ile altın renkteki konfetiler ile etkinliklerin ve organizasyonların çok daha özel ve kaliteli hale getirilebilmesi sağlanabiliyor. Bu model manuel sınıfından olduğundan üzerindeki oklar yönünde çevrilerek, patlatılabilmektedir. Bu gibi özellikleri nedeni ile de son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor.