Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
30 Cm Dolarlı Konfeti Koç
Stok Kodu : GZM004724 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 100 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Dolarlı 

KULLANIM BİLGİLERİ
Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 
Konfetiler sayesinde artık her türlü aktivite ve organizasyonun en eğlenceli ve en önemli anlarında eğlencenin doruğa yükselmesi daha pratik bir şekilde sağlanabiliyor. İç mekan ve dış mekan için uygun kullanıma sahip olan bu konfeti modellerinde günümüzde artık son derece zengin bir çeşitlilik bulunuyor.

Özellikle de her türlü organizasyona özel temalara sahip olan konfeti modelleri günümüzde yaygın olarak kullanılıyor. Günümüzde başta parti ve kutlamalar olmak üzere pek çok alanda kullanımı uygun olan 30 cm dolarlı konfeti modelleri yoğun ilgi görüyor. Dolar desenine sahip olan konfetiler ile çok daha eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için son derece ideal bir konfeti modeli olarak öne çıkıyor.

Manuel konfeti sınıfına giren bu modelde son derece pratik bir kullanım bulunuyor. Dolar baskısı ile son derece eğlenceli vakitler vaat eden bu modelin üzerinde bulunan okların yönlendirmesi ile son derece pratik bir şekilde patlatılabiliyor. Konfetinin patlama yönünün kesinlikle insan boyunun üzerinde olmasına kesinlikle güvenlik maksadı ile dikkat edilmesi gerekiyor.