Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
30 Cm Gümüş Konfeti BARIŞ KONFETİ
Stok Kodu : GZM014357 KDV Hariç : 25.00 TRY KDV Dahil : 30.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
30.00 TRY Adet

Gümüş Konfeti

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 100 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Gümüş

KULLANIM BİLGİLERİ
- Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
- Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 

30 Cm Konfeti

En mutlu anınızda, en özel anınızda veya en eğlenceli anınızda yaşadığınız coşkuyu daha kaliteli hale getirecek son derece pratik bir üründür. Konfetiler son yıllarda pratik kullanımı olması ve son derece eğlenceli bir ürün grubu olması nedeni ile yoğun ilgi görüyor. Dünyanın her yerinde sıklıkla etkinlikler başta olmak üzere bireysel kutlamalarda dahi kullanılıyor.

Türkiye?de de uzun süredir popüler olan konfetilerde artık standart modeller dışında da renk çeşitliliği ile birlikte desen çeşitliliği de geldi. Farklı temalardaki etkinliklere veya renk seçimindeki kişisel isteklere göre ideal renklerde konfeti modelleri bulunabiliyor. Bu tarz konfeti modellerinden birisi olan ve gümüş renkteki konfetilere içeriğinde yer veren 30 cm Gümüş konfeti modeli ile eğlencenizin tam istediğiniz gibi kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Gümüş konfeti modelinin üst kısmındaki oklar yönünde çevrilmesi halinde kolayca patlatılabiliyor. Manuel sınıfta olan bu konfeti modelin her ortamda kullanıma uygun olmasına karşın hangi ortamda olursa olsun kesinlikle insan boyu üstünde patlatılmasına dikkat edilmesi güvenlik açısından gerekli bir durumdur.

30 Cm Gümüş Konfeti Fiyatları