Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
30 Cm Karnaval Konfeti BARIŞ KONFETİ
Stok Kodu : GZM014272 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet

Karnaval Renkli Konfeti

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 100 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Karışık

KULLANIM BİLGİLERİ
- Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
- Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 

30 Cm Karnaval Konfeti

Pek çok alanda sıklıkla karşılaştığımız konfetiler, son derece pratik kullanımları ile oldukça kolay bir şekilde partilere, doğum günlerine, kutlamalara ve çok daha farklı pek çok etkinliğe renk katabilme imkanı sunuyor. Günümüz modern çağının etkinliklerinin en büyük eğlence araçlarından birisi olarak konfetiler öne çıkıyor. 

Konfeti modellerinde artık her türlü etkinliği ve organizasyona özel olarak üretilmiş olan çok daha zengin desen ve renk çeşitliliği de bulunuyor. Bu noktada genel olarak etkinliklere özel olarak var olan temaya uygun niteliklerde konfeti seçenekleri üretilmektedir. Gerçekleştirilen partilerin, doğum günlerinin veya düğünlerin en eğlenceli ve en önemli anlarında eğlenceyi arttırma konusunda 30 cm karnaval konfeti modelleri bulunmaktadır. Doğrudan gül yaprağı biçiminde olan konfetiler ile pratik şekilde özel anları renklendirebilmek mümkün hale geliyor.

Konfeti modellerindeki 30 santimlik zengin renk çeşitliliğine sahip olan konfetiler ile eğlencenin çok daha kaliteli ve çok daha etkileyici hale gelmesi sağlanabiliyor. Konfeti üzerinde yer alan ok yönlerinde çevrilerek, pratik bir şekilde patlatabilmek mümkündür. Bu noktada konfetinin insan boyu üzerinde patlatılması gerektiğine mutlak suret ile dikkat edilmelidir.

Karnaval Renkli Konfeti Fiyatları