Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
40 Cm Kalpli Konfeti Koç
Stok Kodu : GZM014313 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 60 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Kalpli
 
KULLANIM BİLGİLERİ
- Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
- Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 
Her tür etkinliğe ve organizasyona özel ürün grubu konfetilerde bulunuyor. Farklı renkleri, şekilleri ve yapıları ile zengin konfeti kağıdı çeşitliliği ile öne çıkan farklı konfeti modelleri arasında çok sayıda seçenek bulunuyor. Bu noktada özellikle de teknolojik yeniliklerin sağlamakta olduğu avantajlar ile birlikte en romantik ve özel anların çok daha etkileyici bir hale getirilebilmesine yardımcı olunmaktadır. 

Her mekan için kullanımı uygun olan konfeti modelleri iç ya da dış mekan fark etmeksizin en özel anların çok daha romantik şekilde kutlanabilmesi konusunda son derece etkileyici bir şekilde katkılar sağlıyor. Bu kapsamda manuel konfeti modelleri arasında 40 cm kalpli konfeti modeli oldukça yoğun ilgi görüyor. 40 santimlik kap biçimde konfetilerden oluşan bu modelde özellikle de son derece güvenli ve pratik bir kullanım bulunuyor.

Manuel konfeti modellerinde bulunan ok yönergelerini doğru şekilde kullanarak, patlatabilmekte oldukça kolaydır. Ok yönünde çevrilmesi ile kolayca patlatılabilmekte olan bu konfetideki en önemli ve aslında tek güvenlik önlemi insan boyunun üzerinde patlatılmasıdır. Bu noktaya dikkat edilmesi halinde son derece güvenli bir eğlence aracı olarak kullanılabilmektedir.