Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
40 Cm Silver Konfeti BARIŞ KONFETİ
Stok Kodu : GZM014311 KDV Hariç : 33.33 TRY KDV Dahil : 40.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
40.00 TRY Adet

40 Cm Konfeti

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 60 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Silver

KULLANIM BİLGİLERİ
Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 

Silver Konfeti

Zengin renk çeşitliliği içerisinden artık oluşturulacak tema için en uygun olan renk tonunda konfeti alınabiliyor. Böylelikle de modern çağda sıklıkla kullanılmakta olan konfetilerde her etkinliğin temasına özel olarak üretilmekte olan renk çeşitliliği ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de son yıllarda konfeti modellerine son derece yoğun bir ilgi gösterilmektedir. 

40 santimlik konfeti modellerinde bulunan zengin renk çeşitliliği ile artık çok daha eğlenceli ve kaliteli zamanlar geçirebilmek mümkün hale geldi. Silver yani gümüş renginin göz alıcı etkisini taşımakta olan 40 santimlik konfetileri ile bu model, pek çok temadaki etkinliğin en temel ürün gruplarından birisi olarak öne çıkıyor. 

Özellikle de 40 cm Silver konfeti modeli ile birlikte artık çok daha kaliteli ve çok daha etkileyici bir şekilde ufak çaplı gösteriler ile etkinliklerin eğlencesinin çok daha yüksek olmasını sağlayarak, unutulmaz anlar yaşanabilmesine olanak sağlamaktadır. 

Üzerinde yer alan kullanım yönergesinin basitliği sayesinde pratik bir şekilde eğlencelere coşku katılabiliyor. Gümüş konfeti modelinin kullanımı manuel konfeti sınıfında olmasından son derece kolaydır. Özellikle de üzerindeki oklar yönünde çevrilmesi ile kolayca patlatılabiliyor.

40 Cm Silver Konfeti Fiyatları