Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
40 Cm Güllü Konfeti BARIŞ KONFETİ
Stok Kodu : GZM014314 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

Güllü Konfeti

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Koli İçindeki Adet : 60 Adet
Manuel Konfeti
Renk :  Güllü

KULLANIM BİLGİLERİ
- Konfetinin üzerindeki ok yönlerinde çevirilerek patlatılır.
- Konfetinin patlatma yönünü insan boyunun üstünde yapılması gerekmektedir.
 

40 Cm Konfeti

Günümüzde konfetiler, pek çok farklı özel etkinlikte ve anda son derece yoğun şekilde kullanılmaya başlanmasıyla birlikte oldukça popüler hale geldi. Özellikle de farklı renk seçenekleri, patlama biçimleri ve konfeti kağıt biçim ve ebat özellikleri ile birbirinden zengin konfeti model çeşidini insanlara sunuyor. Böylelikle de her türlü eğlence ve etkinliğin çok daha özel anlara imkan veriyor.

Bu gibi özellikleri nedeni ile son derece pratik bir kullanıma sahip olan konfeti modelleri yoğun ilgi görüyor. İnsan boyu üzerinden patlatılması ile herhangi bir güvenlik riski arz etmemekte olan manuel konfeti sınıfında yer almakta olan bu konfeti modeli, aynı zamanda da üzerinde yer almakta olan ok yönergelerini takip ederek, uygulanması hainde son derece pratik bir şekilde patlatılabilmektedir. 

Son yıllarda gelişmekte olan teknolojinin sağladığı avantajlar ile farklı ölçülere ve renklere sahip olan konfetiler ile her mekana özel renkler ve etkiler katmakta olan konfeti modellerinde özellikle 40 cm güllü konfeti modelleri içeriğindeki gülleri etrafa yayarak en özel ve romantik anların çok daha etkileyici olmasına yardımcı oluyor. Güllü konfetilerin sevgililer günü, evlilik yıldönümleri ve diğer özel ve romantik anlarda son derece ideal bir etki sağlıyor.

40 Cm Güllü Konfeti Fiyatları