Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Hugs & Stitches Boy Külah Şapka Parti Beta
Stok Kodu : GZM006565 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
Doğum günleri partiler eğlence geceleri çocukları için hazırlanan organizasyonlar ve daha birçok yerde kullanılmak üzere bir sürü parti ve süsleme ürünü üretiliyor. Bir parti hazırlıyorsanız her şeyin mükemmel ve çok güzel olmasını istersiniz. Bu nedenle de en ince ayrıntılara kadar düşünüp plan yapmak en doğru seçenek olacaktır. Hugs & Stitches Boy Külah Şapka küçük bir ayrıntı gibi görünse de çok etkilidir. Böylelikle ortamınız daha renkli ve daha eğlenceli olacaktır.
 
Unutulmayacak ve her zaman anılacak bir gün yaşatabilmek adına harika organizasyonları oluşturabilmeniz için gerekli olan sevimli parti ürünlerinden biri olan Hugs & Stitches Boy Külah Şapka sizler ve çocuklarınızı çok eğlendirecek. Çok renkli bir doğum günü geçirmek için sizlerin yardımına koşan bu ürün sitemizin en çok aranan ve rağbet gören ürünleri arasında yer almaktadır.

Partilerin eğlenceli olması ve çocukların iyi vakit geçirebilmeleri için en doğru seçeneklerden biri olan Hugs & Stitches Boy Külah Şapka organizasyonlar için idealdir.