Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Sweet Little Cupcake Boy Davetiye, Sticker & Zarf Parti Beta
Stok Kodu : GZM006244 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
İlk yaşının kutlaması yapılacak erkek çocuklarına özel olarak düzenlenen doğum günü partisinde her detayın kusursuz olabilmesinde size yardımcı olacak son derece kaliteli ve özel tasarım ürün modelleri bulunuyor. Bu noktada son zamanlarda bu konuda en çok ilgi gören ürün grupları arasında 1 yaş temalı ürünler bulunuyor.

Bu ürün çeşitleri erkek çocukları için en uygun renk ve tasarımlara sahip olan bir partide kesinlikle bulunması gereken ürünlerden oluşmaktadır. Sweet Little Cupcake Boy davetiye, sticker & zarf ürünlerinden oluşan bu set ile erkek çocukların ilk yaşına özel olarak gerçekleştirilecek doğum günü partisine davetlilerin çok daha özel şekilde davet edilebilmesine yardımcı oluyor.

Mavi tonlardaki tasarımı ile öne çıkan bu ürün doğum günü partisine davet edilecek kişilere verilecek davetiyelerin doğum günü partisi temasına en iyi şekilde uyum sağlaması nedeni ile tercih ediliyor. Bunun dışında da özellikle de davetliler için erkek çocukların ilk yaş doğum günü partisinden bir anı olarak kalması gibi pek çok avantajı ile öne çıkan bir ürün grubudur.