Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Sweet Little Cupcake Boy Kağıt Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM005858 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
Temalı ürün grupları özellikle de doğum günü partileri için vazgeçilemez ürün modelleri arasında kendisine yer buluyor. Doğum günü partileri çocuklar için çok daha büyük bir önem arz ediyor. Bu yüzden de doğum günü partilerine özel olarak tasarlanmakta olan 1 yaş temalı ürünler gibi ürün grupları çocukların doğum günlerinde yaygın olarak kullanılıyor.

Sweet Little Cupcake Boy kağıt bardak son derece pratik kullanımları ile erkek çocukların ilk yaş doğum günü kutlamalarına özel düzenlenmekte olan doğum günü partisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğum günü partilerinde davetlilere verilecek içecek ikramlarının çok daha pratik ve kolay bir şekilde verilebilmesine olanak sağlaması nedeni ile de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Mavi renkteki tasarımı ve son derece kaliteli tasarımı ile çok daha uzun dayanıklılığa sahip olan bu kağıt bardak modelleri, sıradan tasarımlarıyla soluk ve etkisiz kalan beyaz kağıt bardak modellerinden çok daha etkileyici bir görselliğe doğum günü partisine kazandırıyor. Bu neden dolayısı ile de bu tarz kağıt bardak modelleri daha yaygın şekilde kullanılıyor.