Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Hugs & Stitches Girl Külah Şapka Parti Beta
Stok Kodu : GZM006564 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
1 yaş temalı ürünler son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Hem kız çocukların hem de erkek çocukların ilk yaşlarını kutlanması için yapılan doğum günü partilerine özel olarak hazırlanan temalı ürünler, son derece pratik bir kullanım ve etkileyici bir görsellik sunuyor. Bu neden dolayısı ile de günümüzde oldukça yaygın bir şekilde çocukların ilk yaş doğum günü partilerinde kullanılıyor.

Bir yaş temasına sahip olan ve kız çocuklarına özel olarak tasarlanmış olan Hugs & Stitches Girl külah şapka davetlilerin parti mekanının atmosferine en uygun şekilde külah takabilmelerine yardımcı oluyor. Son derece kaliteli ve dayanıklı yapısı ile çok daha uzun süreli bir kullanım sunmakta olan bu külah şapkalar aynı zamanda da çok daha özgür ve rahat hareket imkanı sağlıyor.

Pembe tonlarında renklere sahip olan külah şapka üzerinde 1st birthday yazısı yer alıyor.  Bu şekilde ilk yaş doğum günü kutlaması yapılan kız çocuklarının ilk yaşlarına çok daha özel bir atmosferde gerçekleştirilen kutlama ile girmesi sağlanabiliyor.